Taburet s úložným prostorem Yoko
Taburet Yoko je ideální řešení pro osoby s menším obývacím prostorem. Může sloužit jako funkční podnožka nebo dodatečný sedák. Je vybavený praktickým úložným prostorem, kde můžete skladovat přikrývky nebo věci každodenního používání např. noviny nebo knihy.
Taburet Yoko má možnost výběru látky, a také i dřevěných nožek z mnoha dostupných barevných variant na výběr v možnosti. Nabídka nejlépe vypadá ve spojení s rohovou sedací soupravou nebo pohovkou ze stejné kolekce Yoko.
Vlastnosti produktu:
- moderní provedení
- úložný prostor ve standardní nabídce
- vysoká kvalita provedení
- možnost přizpůsobení barevného provedení materiálu
- vysoké, subtilní nožky - 10 cm
|
|
|
vysoké nožky
|
pohodlný sedák
|
moderní vzhled
|
Provedení produktu:
- výplň sedáku - vlnitá pružina + vysoce elastická pěna HR. Více podrobností na téma výplní v čalouněném nábytku najděte na našem
- možnost sestavení nábytku, díky výběru potahové látky v možnostech. Prosíme, dejte si pozor, v závislosti na výběru druhu látky existují příplatky,
- nožky dřevěné - možnost výběru barevného provedení v možnosti
- výrobce připouští malé rozdíly v rozměrech nabízeného nábytku ± 2-3 cm.
Podívejte se na video na téma snadno čistitelných látek: